Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine firmalarını ve markalarını tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, promosyon olarak  sunulabilmektedir. Bunlardan başlıcaları; şapka, tişört, ajanda, kalem, kupa, çakmak, anahtarlık, duvar saati vb. gibi günlük hayatımızda her an ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir.

    Firmamız  kişisel ürünlerden, tekstil ürünlerine, matbaa ürünlerinden, teknolojik ürünlere  kadar değişik ürün yelpazesindeki promosyon alanındaki  yenilikleri yakından takip ederek, kaliteli ve işlevsel ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmaktadır.

    Satış ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusun da memnuniyetiniz için hizmet vermektedir.

    Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, uygun fiyatlı geniş ürün yelpazesi ile sizleri sergi salonumuza bir kahve içmeye bekliyoruz.   

    Promosyon ürünlerimize lazer baskı, UV baskı, tampon baskı,domeks baskı, transfer baskı, serigraf baskı, sıcak gofre baskı, ofset ve web baskı tekniklerini ürün özelliklerine ve  isteğinize göre çalışmalar yaparak, sizlere en kaliteli şekilde baskı  hizmeti vermekteyiz.   

    Sentez Promosyon siz değerli dostlarımızın promosyon danışmanı ve promosyon çözüm merkezi olmayı kendisine hedef seçmiştir.    Promosyon Çözüm Merkezi olarak katalogdaki mevcut ürünler dışında özel tasarım ürünlerin çözümü konusunda araştırma, üretim ve hizmet sunmaktayız.  

    Sentez Promosyon kurulduğu 2010 yılından  itibaren misyonu koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite, hızlı üretim süreci ve zamanında teslim olan firmamız   müşterilerimizin taleplerini  en iyi hizmet ve ürün kalitesiyle karşılamak için gayret etmektedir.

    Bu güne kadar sunduğumuz  hizmetlerimizde müşterilerimizden aldığımız başarılı geri dönüşlerin mutluluğu ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.      

“Creativity is to discover a question that has never been asked. If one brings up an idiosyncratic question, the answer he gives will necessarily be unique as well.” -Kenya Hara

Vizyonumuz

Yeteneklerimiz

Daha iyisi için, gelişen teknoloji ve değişen taleplerinizle kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Web Design
HTML/CSS
Automation
Graphic Design
Photography

Teklifimiz

Web Tasarım ve Kurumsal kimlik çalışmalarında paket indirimimiz mevcuttur. Ayrıca referanslı gelen müşterilerimize ve referanslarına yıllık %20'ye varan indirimler sunmaktayız.

Taahhüt

Dürüstlük

Güvenilirlik

Destek